נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

5 שאלות שחשוב לשאול לפני שסוגרים ביטוח לכלב

5 שאלות שחשוב לשאול לפני שסוגרים ביטוח לכלב

הכלבים שלנו הם בני משפחה לכל דבר, וחשוב לנו לשמור עליהם מכל משמר. כמו כל דבר בחיים, חשוב להתכונן לראש למקרי חירום רפואיים אצל הכלב שלנו, בעזרת ביטוח לכלב שיכסה את כל מה שצריך ועוד. אבל איך סוגרים ביטוח באופן הכי חכם שיש? במאמר זה נספר לכם על 5 השאלות שחובה לשאול לפני שסוגרים ביטוח לכלב.

 

אז מה חשוב לשאול לפני שסוגרים ביטוח לכלב?

איגדנו עבורכם את 5 השאלות החשובות ביותר שישפיעו על בחירת הביטוח לכלב שלכם:

 

גזע הכלב

במידה ואתם לוקחים כלב מעמותה כלשהי, חשוב לבקש מהם מידע קריטי על הכלב, כמו למשל גזע הכלב או הגזעים בהם הוא מעורב. לצערנו ברוב המקרים העמותה לא תדע לתת לנו את המידע המדויק, לכן חשוב גם להתייעץ עם וטרינר. במידה ואנחנו מביאים הביתה כלב מבית גידול והמלטה מפוקחת, והמידע המדויק בידינו, חשוב לבצע מחקר מעמיק על הגזע של הכלב, לאילו מחלות גנטיות הוא יכול להיות חשוף, וכולי – למשל, לכלבים מגזע קוקר ספניאל ישנן אוזניים ארוכות שמתשרכות על הרצפה, לכן הם יהיו יותר חשופים לדלקות אוזניים.

 

גיל הכלב

כמו במקרה של גזע הכלב, גם גיל הכלב משפיע רבות על הביטוח שנבחר עבורו. נסו לקבל את כל המידע האפשרי מהמעותה על כך, ושוב במידה ואתם מביאים הביתה כלב מהמלטה מפוקחת – תוכלו לקבל מהם את הגיל המדויק. בעזרת המידע הזה תוכלו לבחור לכלב ביטוח שיכסה את כל מה שרלוונטי לקבוצת הגיל שלו. מומלץ מאוד להפעיל לכלב שלכם ביטוח מהרגע שהוא מגיע אליכם.

 

רוחב טווח הכיסויים

כשאנחנו בוחרים ביטוח, צריך להבין מה הפוליסה שלו כוללת. האם הביטוח מכסה כל ביקור אצל וטרינר? או רק ביקור שנגרם עקב מחלה או בעיה ספציפית? האם ניתן לחסן גור צעיר תחת הביטוח הזה? או לקבל בדיקות מקיפות עבור כלב מבוגר בעזרתו? ככל שתקבלו יותר מידע על הפוליסה עצמה כך יהיה לכם קל יותר להשוות. https://doglife.co.il

 

גובה השתתפות עצמית

לכל חברת ביטוח קיים הסדר שונה לגבי גובה ההשתתפות העצמית שלכם בכל הנוגע לטיפולים של הכלב. חשוב לברר שהגובה המוצע לכם הוא סכום שאתם מרגישים איתו בנוח ויכולים לעמוד בו במקרה הצורך.

 

האם השווינו את הביטוחים כמו שצריך

כדי לוודא שאנחנו סוגרים את הביטוח הנכון ביותר עבור הכלב שלנו – כזה שיכסה את כל מה שצריך לכסות, יתאים לנו מבחינת עלות ההשתתפות העצמית, יכלול אלמנטים שרלוונטים לגזע הכלב שלנו, ועוד – חשוב להשוות בין הביטוחים בצורה המדויקת ביותר. השוואה בעזרת אתר doglife תאפשר לכם לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר, לאחר שראיתם את כל האפשרויות פרושות בפניכם ויכלתם לבחור כמו צריך. האתר פשוט לתפעול ומאפשר לכם לקבל את כל המידע הנחוץ להחלטה הטובה ביותר עבור הכלב שלכם

אז מה חשוב לשאול לפני שסוגרים ביטוח לכלב

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים