נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

כצד סוכך מסך ישמור על החיות בפינת החי

כצד סוכך מסך ישמור על החיות בפינת החי

לפני כמה שבועות אירע מקרה מצער בפינת החי של מוסד חינוכי במרכז הארץ. שכן, אחד התלמידים גילה שבעלי חיים רבים קיפחו את חייהם בעקבות התנהלות לקויה של האחראיים במקום. ברגע ששמענו על תרחיש זה, היה לנו ברור שנעלה לרשת מדריך שיעלה את המודעות לנושא, כדי שניתן יהיה להפחית את הסיכוי להישנות של מקרים שכאלה. הישארו כאן ותגלו איך תוכלו לשמור על החיות בפינת החי ומה הקשר לסוכך מסך?

 

הקדמה  תכירו בסכנה שאורבת לבעלי החיים

לא נלאה במילים ונציג מיד את הסכנה הבולטת ביותר שפוגעת בבעלי חיים רבים שנמצאים בפינות חי שאינן מוסדרות. מדובר כמובן בהתייבשות. שכן, בעלי חיים אלה נמצאים בדרך כלל בכלובים שלא מאפשרים להם לצאת לחופשי. תרחיש זה עשוי להיות מסוכן בימים החמים של הקיץ מכמה סיבות:

1. בעלי החיים עשויים להימצא בשמש לאורך זמן, מבלי יכולת להתחבא במרחבים מוצלים

2. גופם של בעלי החיים עשוי להתחמם, מבלי שיש להם את היכולת להוריד את טמפרטורת הגוף

3. המים של בעלי החיים עשויים להתאדות או להישפך, כך שלא תהיה להם אפשרות להרוות את צימאונם

הקדמה – תכירו בסכנה שאורבת לבעלי החיים  

 

מה עושים? מתקינים סוכך מסך

סביר להניח שבשלב זה אתם מבינים את הקשר שבא לידי ביטוי בין החיות שמתגוררות בפינת החי לבין סוכך מסך. שכן, החסרונות שהוצגו לעיל, מובילים למסקנה ברורה בכל הנוגע להצבת פתרון הצללה איכותי שיפחית את עוצמת החום בפינת החי ויאפשר לבעלי החיים להסתובב בכלובים בנוחות.

 

מה זה בכלל סוכך מסך?

סביר להניח שראיתם את הסוכך המדובר אצל שכנים, חברים או קרובי משפחה. שכן, מדובר בפתרון הצללה איכותי ונוח שמשמש לא רק לפינות חי, אלא גם להצללה של מרפסות וחצרות. נכון לרגע כתיבת מילים אלה, קיימים 3 סוגי סוככי מסך:

– ידני

– מסילות

– חשמלי

כל אחד מכם יכול לבחור את סוכך המסך המתאים לו ביותר, בהתאם לצורך. כאשר ההמלצה היא לבחור בסוכך המסך החשמלי לפינת החי, משום שהוא נחשב לנוח לשימוש.

 

כך תתקינו את הסוכך הנבחר

המדריך צפוי להגיע לסיומו בקרוב. רגע לפני שזה יקרה, עליכם להכיר באופן שבו תצטרכו להתקין את סוכך המסך הנבחר. נדגיש שמדובר בתהליך שמצריך הסתייעות מצד בעלי מקצוע שהוסמכו לתחום. שכן, יש צורך בביצוע מדידות קפדניות והתקנה נכונה שתאפשר לכם ליהנות לא רק מהצללה מלאה, אלא גם מבטיחות. פנו למומחים בתחום ותהיו בטוחים שהם ישמחו לעזור בשמירה על שגרה בריאה של חיות המחמד שלכם.

 

מילים אחרונות לסיום

סוכך מסך יכול לשמור על החיות בפינת החי מפני התייבשות. שכן, אלה נמצאות בכלובים שעשויים להתחמם מקרני השמש החזקות. בשלב זה אתם יודעים מה עליכם לעשות בכל עת, כך שנותר לכם רק ליישם את המידע ולהעביר אותו הלאה, כדי להעלות את המודעות אליו.

כך תתקינו את הסוכך הנבחר

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי