נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך להימנע ממזיקים במקרר במהלך מעבר דירה

מזיקים במקרר

כאשר עוברים לדירה חדשה צריך לחשוב על המון דברים. אחד הדברים שצריך לחשוב עליו הוא מה לעשות עם כל הרכוש שלנו אשר נמצא בבית הנוכחי. רכוש כמו לדוגמה מיטה, ארונות, מקרר ועוד. קיימים סוגים רבים של מזיקים כמו לדוגמה חולדות, נמלות אש, טרמיטים, עש המזון ועוד. אנחנו נדבר על איך להימנע ממזיקים במקרר במעבר דירה. אז בואו נתחיל.

 

הובלת מקרר

הובלת מקרר מצריך אנשים מקצועיים בתחום. אנשים אשר מבינים בהובלה של אמצעי קירור כמו לדוגמא מקפיא, מקרר ועוד. הדבר הזה חשוב מפני שקיימים סוגים רבים של מקררים – חברות שונות, משקלים שונים, גדלים שונים ועוד. חשוב לדעת כי כאשר עושים הובלות מקרר, המחיר משתנה בהתאם לאמצעי השינוע בהם משתמשים. ככל שהמקרר כבד כך המחיר עולה.

הובלת מקרר

 

איך להימנע ממזיקים במקרר במהלך מעבר דירה

תרוקנו את המקרר שלכם! לפני שצוות ההובלה מגיע לבית שלכם כדי לארוז את המקרר, חשוב מאוד לרוקן אותו במלואו. חשוב שלא ישאר בתוכו שום דבר – לא שתייה, לא אוכל – ממש כלום! אתם הולכים לנתק את המקרר שלכם במהלך שעות ארוכות ולכן עדיף לא לסכן את הבריאות שלכם. בנוסף, יכול להיות כי אתם עושים את ההובלה בקיץ – מה שיכול להיות עוד יותר מסוכן אם תשאירו אוכל בתוך מקרר כבוי.

 

עש המזון מה זה?

‏הרבה אנשים מפחדים מעש המזון. חשוב לדעת כי עש המזון בדרך כלל לא נמשך למקומות קרים. להיפך – הוא אוהב חום ולחות! הוא אוהב להסתתר באריזות של מזונות יבשים כמו לדוגמא אורז, קמח, קורנפלקס ועוד. כדי למנוע כניסה של עש המזון, חשוב לאחסן את אריזות האוכל הפתוחות בקופסאות אטומות או בכלי זכוכית. ולכן, במעבר הדירה שלכם חשוב מאוד שתבדקו כי הכל ארוז ואטום!

רוקן את המקרר שלך

 

חברת פיקאפ הובלות

‏חברת פיקאפ הובלות היא חברה מקצועית אשר התחילה את דרכה בשנת 2016. תוכלו למצוא שם צוות מקצועי ונאמן אשר יתן לכם שירות מדהים. ‏החברה הזאת עושה הובלות דירות, הובלות מקרר ועוד. ‏המחירים משתנים בהתאם לצרכים שלכם ולכן, אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר של החברה כדי לבדוק את המחירון שלהם. תוכלו להתקשר לנציג של החברה כדי לקבל יותר פרטים וכך לראות האם זה משתלם לכם.

 

לסיכום

‏מעבר דירה הוא לא דבר פשוט. צריך לחשוב על המון דברים. אחד מהדברים שצריך לחשוב עליו הוא – מה לעשות עם כל הרכוש שלכם. כאשר אתם מובילים את המקרר שלכם, חשוב מאוד לרוקן אותו – זאת כדי למנוע ממזיקים להיכנס אליו. חשוב לאטום את אריזות האוכל הפתוחות. עש המזון אוהב להיכנס לאריזות אוכל פתוחות ולכן עדיף יהיה לאטום את האריזות הללו כמה שיותר טוב. חברת פיקאפ הובלות היא חברה מקצועית בתחום ההובלות אשר תוכל לעזור לכם במעבר הדירה שלכם בצורה הכי טובה שיש ולכן, המלצה שלנו – תדברו איתם!

חברת איסוף והובלות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי