נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך תוכלו לחסוך כסף בשירותי וטרינר?

וֵטֵרִינָר

חיות המחמד הנפלאות מביאות אל חיינו וביתנו שמחה ואהבה בכמות אין סופית, אך לחיות המחמד שלנו ישנן גם הוצאות בריאותיות. לעיתים הוצאות אלו עלולות להצטבר לסכום לא מבוטל כלל שיכול להעמיס עלינו כלכלית. הבשורה הטובה היא שישנן מספר דרכים פשוטות בהן תוכלו לחסוך לא מעט כסף על שירותים וטרינרים, והכי חשוב-מבלי לפגוע באיכות הטיפול של חברינו הפרוותיים.

 

1. הקדימו תרופה למכה

צירפתם לחיק המשפחה חבר חדש ומתוק? מזל טוב! בזה הרגע זכיתם בחבר הכי נאמן ואוהב שלכם. ובכדי לשמור על חיות המחמד שלנו היטב, כדאי שנקדים ונעשה כל מה שצריך כדי לשמור על בריאותם תקינה. הדבר הראשון שחשוב לזכור הוא שטיפול מונע הוא המפתח. קבעו לחיית המחמד שלכם בדיקות סדירות ומקיפות אצל הרופא הווטרינר, בדיקות שגרתיות פעם בתקופה בהחלט עשויות לעזור לכם לתפוס בזמן בעיות פוטנציאליות.

דאגו לשמור על היגיינת חלל הפה והשיניים של חיית המחמד בעזרת תכשירים ייעודיים לבעלי חיים והקפידו על מתן עקבי של טיפול מונע פרעושים וקרציות. חסנו את בעלי החיים האהובים שלכם מגיל צעיר, חשוב לא לדלג ולא לחסוך מבעל החיים אף חיסון, חיסונים אלו הכרחיים לשמירה על בריאותם השלמה של חיות המחמד.

וֵטֵרִינָר

2. עשו סקר שוק רחב

כמו בכל תחום, גם בעולם חיות המחמד והשירותים הווטרינרים העלויות עשויות להשתנות באופן משמעותי בין מרפאות שונות באזורכם. בצעו חיפוש באינטרנט וגלו אילו מרפאות קיימות בעיר מגורכם, אספו את פרטיהן ובערכו בירור מה עלויות הטיפולים והחיסונים אצלן ומה מציע מועדון לקוחות וטרינרי בכל אחת מן המרפאות. ככה תוכלו לקבל מראש אינדיקציה לגבי טווח המחירים בכל מרפאה ולפיה לסנן את האופציות שרלוונטיות עבורכם אישית. הפערים עשויים להיות גדולים מאוד ולהסתכם בהפרשים של מאות וגם אלפי שקלים, לכן, סקר שוק הוא צעד חשוב בדרך לחיסכון העלויות במרפאת הווטרינר.

 

3. שקלו לעשות ביטוח לחיית המחמד

ישנן מספר דרכים לבטח את חיים המחמד שלכם, השקעה בביטוח חיות מחמד היא בהחלט המשתלמת והחשובה מכולן. ככל שתקדימו לבטח את חיית המחמד, ככה תהיו מכוסים בעתיד מפני הוצאות כספיות גדולות על טיפולים, אשפוזים וניתוחים. גם לחיות המחמד שלנו אורבות לא מעט סכנות בחוץ ומכיוון שהם ילדים נצחיים ושובבים, עלולות לקרות גם לא מעט תאונות. כאן נכנס הביטוח לתמונה, כל עוד חיית המחמד שלכם מבטוחת תוכלו להיות בראש שקט לגבי העלויות הרפואיות. גם בנושא הביטוחים כדאי לבצע סקר שוק ולהשוות מה הם התנאים והעלויות בכל חברת ביטוח.
וֵטֵרִינָר

4. שמרו על כושר ואושר

אורח חיים בריא חשוב לא רק עבורנו אלא גם עבור חיות המחמד שלנו ויכול למנוע מהן בעיות בריאותיות רבות מאוד. חשוב להקפיד להאכיל את חיות המחמד באוכל ייעודי עבורם, תזונה מאוזנת ואיכותית תשפיע על כל המערכות של חיית המחמד שלכם ובאופן ישיר גם על בריאותם. הקפידו לשים לב למשקלם של חיות המחמד שלכם, התייעצו עם הווטרינר המטפל בנוגע לתקינות משקלם ודאגו שהם אינם עולים או יורדים במשקל בצורה דרסטית, דבר שבהכרח מעיד על בעיה רפואית.

דבר נוסף שישמח את הגוף והנפש של חיית המחמד שלכם היא פעילות גופנית. לא חשוב אם תחליטו לצאת איתם לריצה קלה, למפגש כלבים או אם סתם תשחקו איתם נמרצות בבית או בגינה, תדאגו שבעלי החיים שלכם משתוללים כהוגן, פורקים אנרגיה מספקת, מתחזקים ושמחים.

לסיכום

בעזרתם של כמה צעדים פשוטים אלו, אתם לחלוטין יכולים להיות בטוחים שתצליחו לנהל ביעילות את ההוצאות הבריאותיות של חיות המחמד שלכם מבלי לפגוע או לחסוך מהם אפילו במעט. זכרו, רבות הדרכים לחיסכון אך בראש סדר העדיפויות תמיד שימו את רווחת חיית המחמד שלכם ומצאו את האיזון בו תוכלו לעמוד בהוצאות הכלכליות ועדיין להעניק להם טיפול איכותי וחיים מאושרים ובריאים.

וֵטֵרִינָר

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי חיים